Bluzki dla posiadaczek dużego biustu

Posiadaczki dużego biustu nieraz mogą natknąć się na problemy podczas zakupu bluzek. Na szczęście nie brakuje modeli, które doskonale poprawiają proporcje sylwetki, sprawiając jednocześnie, że piersi wydają się nieco mniejsze. Podpowiadamy na jakie bluzki postawić, aby prezentować się naprawdę korzystnie.

Krój empire

To krój charakteryzujący się przeniesieniem linii biustu pod talię. W efekcie dochodzi do jakby odcięcia sylwetki, co sprawia, że wygląda ona niezwykle kobieco. Jest to krój pięknie podkreślający biust, a jednocześnie sprawiający, że nie wygląda on na zbyt duży.

Krój portfelowy

Określany jest również jako kopertowy bądź na zakładkę. Dzieli on linię biustu na pół, co sprawia, że piersi wydają się być zdecydowanie mniejsze. To krój, który bez wątpienia powinny pokochać wszystkie kobiety będące posiadaczkami naprawdę dużych piersi.

Zapięcie jednorzędowe

To bluzki, w których przez środek biustu biegnie linia prosta. Optycznie dzieli ona jego powierzchnię na połowę i to właśnie ten efekt sprawia, że piersi sprawiają wrażenie zdecydowanie mniejszych niż są w rzeczywistości. Kobiety, które natura obdarzyła dużymi piersiami powinny natomiast wystrzegać się bluzek z zapięciem dwurzędowym. Sprawi ono, że piersi będą wyglądały na jeszcze większe.

Materiał w pionowe pasy

Pionowo biegnące pasy to idealny wzór dla posiadaczek dużych piersi. Decydując się na taki motyw, trzeba jednak pamiętać, aby paski nie były zbyt szerokie. Najlepsze są te dość wąskie. Zbyt duże zamiast pomniejszać to optycznie powiększają piersi, a takiego efektu posiadaczki dużego biustu z pewnością chciałyby uniknąć.

Lejące się materiały

Grube i sztywne tkaniny to raczej kiepski wybór dla kobiet z dużym biustem. Sprawią one bowiem, że piersi optycznie będą wydawały się jeszcze większe. Idealne dla posiadaczek dużego biustu są materiały delikatne, lejące się, miękkie. Taka tkanina pięknie podkreśli piersi, delikatnie się na nich układając. Warunek jest jednak jeden: tkanina nie może prześwitywać. Duże piersi nie wyglądają bowiem wówczas dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *