Dolce Gabbana – idealne perfumy na prezent

O tym, że perfumy są doskonałym rozwiązaniem, gdy szukamy prezentu dla bliskiej nam osoby, nikogo nie trzeba dziś przekonywać. Nikt nie ma też wątpliwości, co do tego, że wręczając tego rodzaju prezent warto stawiać na rozwiązania wysokiej jakości. Zakup perfum Dolce Gabbana wydaje się w tym kontekście znakomitym pomysłem, pojawia się zatem jedynie pytanie o to, na jaki zapach najlepiej jest się zdecydować. Okazuje się, że mamy do czynienia z przynajmniej kilkoma propozycjami wartymi analizy.

Dolce & Gabbana Anthology L’Imperatrice 3

Anthology L Imperatrice 3 to zapach stworzony z myślą o kobietach lubiących intrygować. Jest jednym z przedstawicieli kolekcji Anthology, osoby mające już z nią do czynienia nie powinny być więc zaskoczone tym, że jest nie tylko urzekający, ale i wyjątkowo namiętny. Idealnie sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy osoba, którą chcemy obdarować w ten sposób, odznacza się żywiołowym charakterem. Właśnie tak pachnie przecież unikatowe połączenie zmysłowych kwiatów i egzotycznych owoców. Na nutę głowy składa się tu różowy pieprz, rabarbar oraz owoc kiwi. Z kolei nuta serca to trwa cytrynowa, piżmo i drzewo sandałowe. Ostatnim elementem jest nuta bazy. Zachwyca w niej jaśmin, melon i cyklamen, a więc zapachy, które dość rzadko łączone są ze sobą.

Dolce & Gabbana The Only One 2

I tym razem mamy do czynienia z perfumami, które nawiązują do znanej i lubianej serii, starają się jednak w tym samym czasie zaproponować swoim użytkownikom coś nowego. W sercu tego zapachu dominuje czerwona róża będąca nie tylko symbolem miłości, ale również namiętności. Towarzyszą jej fiołek i kawa, a więc zapachy doskonale znane z pierwszej odsłony serii. Ciekawie prezentuje się także nuta głowy. Tu postawiono na sprawdzoną kombinację kwiatowo-zapachową. Po raz kolejny nie ma jednak mowy o nudzie, czerwone owoce łączą się bowiem z frezją oraz gruszką, co jest zestawieniem tyleż intrygującym, co niebanalnym. Całości dopełnia fasola tonka obowiązkowo występująca w towarzystwie paczuli.

Dodaj komentarz