Lakiery hybrydowe Semilac – czy warto?

Lakiery hybrydowe Semilac – czy warto?

Marka Semilac została stworzona przez Tomasza Gołębiewskiego jeszcze w latach 90. minionego wieku. Na początku działalności T. Gołębiewski prowadził multibrandową hurtownię kosmetyczną. Początkiem obecności marki Semilac na rynku był Zakład Szkolenia i Doskonalenia Kadr (następnie przekształcony w Akademię Semilac), którego założycielem była Sylwia Gołębiewska – stylistka paznokci, międzynarodowa mistrzyni Nail Art, a prywatnie żona Tomasza Gołębiewskiego. Na potrzeby szkoleń w Akademii Semilac państwo Gołębiewscy stworzyli pierwsze hybrydowe lakiery do paznokci. Żele, lakiery oraz akcesoria do stylizacji paznokci z logo Semilac dostępne są nie tylko w Polsce, ale także w 34 krajach na wszystkich pięciu kontynentach. Czytaj dalej „Lakiery hybrydowe Semilac – czy warto?”

Jak zwiększyć swoje szanse na udaną naukę angielskiego?

Jak zwiększyć swoje szanse na udaną naukę angielskiego?

Choć zagraniczne wyjazdy organizowane po to, aby podszkolić język, nie są tanie, ich popularność systematycznie rośnie. Pytanie o to, czy warto zdecydować się na uczestniczenie w jednym z nich, pojawia się więc coraz rzadziej. O wiele częściej zastanawiamy się przede wszystkim na tym, jak jeszcze efektywniej przyswoić wiedzę zdobytą w czasie ich trwania. Czytaj dalej „Jak zwiększyć swoje szanse na udaną naukę angielskiego?”

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie Assistance?

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie Assistance?

Ubezpieczenie samochodu to przede wszystkim polisa OC, którą musi wykupić każdy właściciel zarejestrowanego w Polsce auta. Ubezpieczeniem, które warto wykupić dodatkowo jest Assistance. Jest to ubezpieczenie, które gwarantuje nam otrzymanie pomocy w różnych nieprzewidzianych sytuacjach. Ubezpieczenia Assisance warto mieć szczególnie, gdy wybieramy się na urlop do jednego z krajów na terytorium Europy – oczywiście Assistance może nam się przydać również w kraju. Czytaj dalej „Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie Assistance?”