Jak się wyszczuplić za pomocą ubrań, czyli garść porad dla kobiet chcących wyglądać szczuplej

Chyba nie ma kobiety, która nie chciałaby nic zmienić w swoim wyglądzie. Wiele pań narzeka na nadprogramowe kilogramy. W wielu wypadkach ich pozbycie się to jednak ogromne wyzwanie, z którym nie każda przedstawicielka płci pięknej potrafi sobie poradzić. Na szczęście wystarczy postawić na odpowiednie ubrania, aby wyglądać szczuplej. Podpowiadamy co wybrać, aby wyglądać naprawdę bardzo dobrze.

Dekolt kopertowy

Na taki krój powinny postawić przede wszystkim te panie, których figura przypomina swoim kształtem jabłko. Zakładka, która jest charakterystyczna dla dekoltu kopertowego sprawi, że masywne piersi oraz wystający brzuszek zostają sprytnie zamaskowane. Figura jabłka to również bardzo zgrabne nogi. Dlatego dół kreacji powinien być dopasowany. Dzięki temu zostaną wyeksponowane nogi, które w przypadku pań o figurze jabłka naprawdę na to zasługują. Aby jednak jeszcze bardziej wysmuklić sylwetkę, warto postawić na buty w cielistym kolorze.

Paski biegnące pionowo

To wzór, który wyszczupla jak żaden inny. Doskonale ukrywa zbędne kilogramy. Idealny wybór? Klasyczna w kroju koszula właśnie w pionowe paski. Aby odjąć sobie jeszcze więcej kilogramów, warto zestawić ją ze spódnicą ołówkową. Całość powinny uzupełniać szpilki mające cielisty kolor.

Sukienka modułowa

To doskonała propozycja dla tych pań, które chcą sprawić, że ich sylwetka będzie wydawała się szczuplejsza. Pasy w kontrastowym kolorze znajdujące się w bocznych częściach sukienki sprawiają, że sylwetka nie wydaje się lżejsza, ale zyskuje również niesamowitą talię osy.

Lamówki w kontrastowym kolorze

Marynarka z lamówkami w kontrastowym kolorze to także dobry wybór dla kobiet chcących optycznie ująć sobie nieco kilogramów. Można połączyć ją ze spodniami mającymi lampasy. W ten prosty sposób uda się uzyskać jeszcze wyraźniejszy efekt. Propozycja ta będzie jeszcze skuteczniej optycznie odejmować kilogramy, jeśli zestaw ten będzie oparty na dwóch podstawowych kolorach – bieli oraz czerni.

Zaprezentowane propozycje to oczywiście jedynie niewielki fragment tego, na co mogą postawić panie chcące pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

Dodaj komentarz