Lakiery hybrydowe Semilac – czy warto?

Marka Semilac została stworzona przez Tomasza Gołębiewskiego jeszcze w latach 90. minionego wieku. Na początku działalności T. Gołębiewski prowadził multibrandową hurtownię kosmetyczną. Początkiem obecności marki Semilac na rynku był Zakład Szkolenia i Doskonalenia Kadr (następnie przekształcony w Akademię Semilac), którego założycielem była Sylwia Gołębiewska – stylistka paznokci, międzynarodowa mistrzyni Nail Art, a prywatnie żona Tomasza Gołębiewskiego. Na potrzeby szkoleń w Akademii Semilac państwo Gołębiewscy stworzyli pierwsze hybrydowe lakiery do paznokci. Żele, lakiery oraz akcesoria do stylizacji paznokci z logo Semilac dostępne są nie tylko w Polsce, ale także w 34 krajach na wszystkich pięciu kontynentach.

Zalety lakierów hybrydowych

Marka Semilac to nie tylko lakiery hybrydowe dla profesjonalnych stylistek paznokci. Oczywiście lakiery hybrydowe oraz płyny, narzędzia, oliwki, żele i preparaty stanowią podstawową i najważniejszą część oferty marki Semilac. Ale od marca 2018 roku w dobrych drogeriach można kupić również pudry, korektory, róże, cienie w kremie oraz matowe pomadki do ust. Manikiur hybrydowy z lakierami Semilac każda kobieta może stworzyć sama w domu. Wszystkie akcesoria, które są niezbędne do wykonania takiego manikiuru można kupić w dobrej drogerii online. Przed nałożeniem lakieru hybrydowego płytki paznokci muszą zostać wypolerowane i odtłuszczone. W ofercie drogerii, które sprzedają lakiery hybrydowe marki Semilac nie może zabraknąć alkoholu izopropylowego, który służy do odtłuszczania płytek. Na przygotowane w taki sposób paznokcie nakłada się lakiery hybrydowe Semilac.

Bogata paleta kolorystyczna

Lakiery hybrydowe Semilac dostępne są w mnóstwie kolorów. Do tego w ofercie są zarówno lakiery kryjące, jak i półtransparentne i transparentne. Wszystkie lakiery hybrydowe Semilac wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Świadczą o tym nagrody, których firma ma na swoim koncie całe mnóstwo.

Lakiery hybrydowe Semilac zdobyły popularność wśród milionów kobiet na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *