Propozycje na bale karnawałowe

Wprawdzie wieczór sylwestrowy mamy już za sobą, ale był to dopiero początek karnawału, czyli czasu, który większość z nas spędza na rozmaitych zabawach. Każda kobieta, która wybiera się na karnawałowy bal chce prezentować się doskonale. Co założyć na siebie, aby w kobietach wzbudzać zazdrość, a w panach pożądanie? Podpowiadamy jakie rozwiązania są modne i jednocześnie zapewnią doskonały wygląd.

Czerwień

Nie brakuje kobiet, które za wszelką cenę unikają sukienek uszytych z czerwonych tkanin. Wydaje im się, że czerwień jest zbyt wyzywająca, zbyt mocno rzuca się w oczy. Tymczasem okazuje się, że czerwone kreacje sprawiają, że każda kobieta może wyglądać naprawdę zjawiskowo. Warto podkreślić, że jest to kolor zmysłowy, elegancki, wytworny. Jednocześnie trudno o drugą tak rozpalającą zmysły płci przeciwnej barwę. Co ciekawe, w czerwieni bardzo dobrze prezentują się zarówno blondynki, jak i brunetki. Prezentuje się ona jeszcze lepiej, jeśli założy się do niej złotą biżuterię. Warto pamiętać, że czerwień to kolor odpowiedni zarówno dla młodych kobiet, jak i tych już bardziej dojrzałych. Obawiasz się ognistej czerwieni? Suknia w kolorze bordo – nieco bardziej stonowanym – będzie dla ciebie odpowiednia.

Lśniące suknie

Sylwester i karnawał to czas, kiedy bez obaw można sobie pozwolić na sukienki naprawdę lśniące się i mieniące. Obecnie najmodniejsze są suknie, które powstały na bazie stylu Avy Gardner. Wybrać można również te, na których mienią się cekiny. One z kolei nawiązują do prawdziwej ikony stylu – Marylin Monroe. Do takich sukni można zakładać biżuterię wysadzaną kamieniami. Nie trzeba także wystrzegać się mieniących się butów – to czas, kiedy można lśnić od stóp do głów. Wiele kobiet jest przekonanych, że lśniące suknie to propozycje odpowiednie jedynie dla młodych pań. Tymczasem okazuje się, że bez obaw mogą je zakładać także kobiety w wieku dojrzałym. Cekiny i lśniący materiał doskonale odbijają światło. W efekcie cera nabiera niezwykłego blasku, a wszelkie – nawet naprawdę głębokie zmarszczki – o wiele mniej rzucają się w oczy.

Dodaj komentarz